kavga ayıran orospu çocuğudur

 1. 1
  düşünsene adam sana beklemediğin anda yumruk atmış ama yumruk seni devirmediği gibi resmen alevine benzin dökmüş. böbrek üstü bezlerin vücuduna sanki saniyede 50 metreküp adrenalin pompalıyor. treni çekecek kadar güçlü hissediyorsun ama düşünebildiğin tek şey biraz sonra o adamın kafasını kaldırımdan kazıyor olacakları. derken sen ilk yumruğu yediğin gibi çevredeki orospu çocukları ayrımaya gelir biri bir koluna biri bir koluna girer. bırakın ulan bırakın dersin, size ne ulan bu orospu çocuğu bana yumruk attı cezasız mı kalacak şerefsizler bırakın demek istersin ama sadece bırakın ulan bırakın diyebilirsin.

  ulan tam o anda sağ koluna girip tutan pezevengin tam suratını (tercihen elmacık kemiklerinin oraları) ani bir hamleyle dönüp ısırmak var. suratından koca bir parça koparacaksın orospu evladının bir daha kavga ayırmayı bırak her kavga gördüğünde bu aklına gelip köşeye geçip ağlasın.
  #966111 tombul dede | 7 ay önce
   
 2. 2
  ısırma kısmına kadar çok haklısın
  #966121 ammurabi | 7 ay önce
   
 3. 3
  burnunu ısıracakson moruq
  #966127 ben kimim | 7 ay önce
   
 4. 4
  @2 vurgulamak istediğim düşünce kavgayı ayırmaya gelen orospu çocuğunun yumruk atan orospu çocuğundan daha aşşağılık biri olduğu kanke.
  #966164 tombul dede | 7 ay önce
   
 5. 5
  öyle de ısırmak çok iğrenç değil mi lan, adam zaten kavganın hararetiyle terli olur, hele göbekli bi amcaysa vıcık vıcıktır o it. ısırıp da yanağındaki terden tuz tadını felan alcaksın iğrenç amk
  #966182 ammurabi | 6 ay önce